בניית אתרים רספונסיביים

מוקדם עדיין לקבוע כי תם עידן הגלישה באינטרנט דרך המחשב אבל אנו נמצאים, ללא ספק, בתקופת מעבר. תקופת המעבר הזאת ניכרת בכך שעל כל גולש שמשוטט לו באינטרנט, במחשב, שני גולשים עושים מסלול דומה, אבל דרך מכשיר נייד. המכשיר הנייד יהיה בדרך כלל סמרטפון (מובייל) אך גם מקומם של הטאבלטים לא נפקד. בדיוק מסיבה זו אי אפשר להתעלם מהשוני בחוויית המשתמש, במחשב האישי לעומת המובייל. על מנת שאתר יהיה מותאם לכל הפלטפורמות, בכדי שחוויית הגולש תהיה מיטבית ולא משנה דרך איזה מכשיר קצה הוא מגיע לאתר שלכם אסור לוותר על בניית אתרים רספונסיביים. כי מי שמשקיע באתר בלתי מותאם משול לדינוזאור, זה זן נכחד שדינו לעבור מן העולם.
בנייה ועיצוב אתרים רספונסיביים

אתר מושלם, בכל מסך

על מנת ליישר קו ולוודא שכולנו מבינים לשם מה התכנסנו כאן – בניית אתרים רספונסיביים זו בעצם הדרך להקים אתר מושלם שנראה במיטבו בכל מסך, בכל פלטפורמה. ולא רק הנראות חשובה. אתר שלא ייבנה באופן הראוי עשוי לעבוד היטב ומהר באינטרנט הרגיל בעוד שבסלולר הוא יעבוד באופן איטי עד להכעיס. אבל באינטרנט הגולשים לא נשארים כועסים זמן רב. גולש שמגיע לאתר איטי או כזה שלא נראה מוצלח, פחות קריא, מרצד, לא נוח, רואה בכך חוסר מקצועיות משווע. הדרך לנטוש את האתר קצרה וכל ההשקעה באתר יורדת לטמיון. אך הבשורות הטובות – מי שישקיע באתר רספונסיבי יגלה כי הדבר מאוד משתלם גם מבחינת קידום (SEO) וגם מבחינות רבות נוספות.
קידום בגוגל מבוסס על אלגוריתם מורכב שמשקלל את כמות הגולשים שמגיעים, תכנים מעודכנים, קישורים, מילות מפתח. אתרים רספונסיביים מועדפים על ידי גוגל לא פחות מכפי שהם מועדפים על ידי הגולשים. אחרי הכל, זהו סימן לאתר מעודכן, טוב ויעיל יותר. זאת ועוד, בניית אתרים רספונסיביים מקרבת את הגולש לאתר גם בעולם המוחשי. אתר רספונסיבי מאפשר לגולשים להתקשר לאתר באופן ישיר. נגיעה על המסך, והמכשיר מחייג מיד אליכם, לעסק שלכם. קישור עם אפליקציות, פיצ'רים, וויז  – כל זה מאפשר רמת תחכום הרבה יותר גבוהה וגם מזמנת יותר לידים ויותר מכירות. מהניסיון שלנו, המבוסס על הרבה מאוד אתרים שבנינו והרבה מאוד לקוחות שעברו אצלנו לאורך השנים, ייחס ההמרה בין אתרים רגילים לאתרים רספונסיביים מגיע להבדל של עשרות אחוזים. אז אם אין לכם עדיין אתר או שאין לכם אתר רספונסיבי, פנו אלינו וקבלו חוויה של שירות, גם אישי וגם מקצועי.