בניית דפי נחיתה

אתר אינטרנט מעוצב היטב, אפילו כזה שיש לו אמירה תדמיתית ובולטות, איננו תחליף לדף נחיתה ראוי. דף נחיתה הינו דף אינטרנט ממוקד מטרה, כזה שאין בו שום פרט מיותר. זהו דף שבו כל נקודה, אות, פסיק או גרפיקה תוכננו מתוך מטרה אחת ויחידה – להשיג פניות של לקוחות. גולשים שמגיעים לף זה עשויים להגיע לשם מתוך מודעה שהקליקו עליה או תוך כדי חיפוש בגוגל כאשר בתוך שניות ספורים הם צריכים להבין לאן הם הגיעו ולמה הם צריכים את זה. הגולש שמגיע לדף הנחיתה לא צריך להתאמץ בכדי להבין תיכף ומיד מה בדיוק מציעים לו. מהן התועלות (אחת לפחות) שבשביל לקבל אותן כדאי להשאיר פרטים או להירשם.
בניית דפי נחיתה

בנוסף לדפי נחיתה - כל פתרונות לצרכים הדיגיטליים שלכם

אם עדיין לא ברור לכם מהי התועלת הטמונה בדפי נחיתה בנויים היטב נדגיש כי אלו דפי אינטרנט המתוכננים כדי לא לפספס לקוחות. קצב הגירויים המהיר כיום הביא לכך כי אם לא נוצר "קליק" מיידי עם הלקוח הוא תיכף ומיד עובר הלאה. דף נחיתה חייב לתפוס את תשומת הלב של הגולש שהגיע לשם מתוך הבנה כי בדרך כלל אין הזדמנות שניה. כדי להשיג את המטרה אנו חושבים לא רק כמו בוני אתרים או משווקים אינטרנטיים. אנו מנסים להיכנס לראש של הגולש, מנסים להבין מיהו ומהו, מה הוא צריך, מה מעניין אותו. דף נחיתה בדרך כלל יהיה מאוד צבעוני ומושך, אבל לא כל דף צבעוני ומושך יהיה באמת אפקטיבי. לא מספיק להציע לגולש להשאיר פרטים כדי שהוא אכן ישאיר אותם. ראינו לא מעטי דפי נחיתה משעממים, חסרי מעוף ולא יעילים כדי להגיד בפה מלא שאנחנו לא שם. אנחנו משקיעים בכל דף נחיתה כך שכמה שיותר גולשים ימצאו בו די עניין ויתנו בו די אמון כדי שתגיעו למטרה שלכם – יחס המרה טוב יותר.

דף נחיתה – כי אין הזדמנות שניה

חברת סופר ווב מתמחה בעיצוב אתרי אינטרנט, קידום אתרים וכמובן – עיצוב ובניית עמוד נחיתה שיצליח להשיג לכם יותר פניות, יותר לידים, יותר לקוחות. מדוע עוד כדאי לכם לפנות ל-Superweb? בזכות המקצוענות והליווי האישי. תוכלו ליהנות משירות מושלם, הכל במקום אחד. אנו מבצעים אפיוני אתרים ומקימים חנויות ווירטואליות, אנו מנהלים דפי פייסבוק עסקיים ויודעים לרתום את כלל הפלטפורמות לצרכים שיווקיים. קידום ממומן, PPC, קידום בגוגל, אחסון אתרים, כל זאת ועוד בליווי מא' ועד ת', לכל הצרכים הדיגיטליים שלכם.