הקמת חנויות וירטואליות

בעוד שהפדיון של חנויות בצורתן הוותיקה הולך וקטן הולכות החנויות הווירטואליות ותופסות עוד ועוד נתח שוק. פתיחת חנות וירטואלית יכולה להתאים גם ליזמים דיגיטליים, גם לבעלי עסקים וחנויות רגילות וגם לאנשים שמבינים שזהו העתיד והוא כאן כדי להישאר. כאן תוכלו לקרוא יותר על ההבדלים בין השיווק הישן לחדש.  חברת סופרווב הינה חברה מקצועית המציעה את כל מכלול השירותים לאינטרנט, עם שירות אישי הזמין בשבילכם. לצד בניית אתר מכירות באינטרנט אנו מתמחים גם בקידום אתרים ומיקסום תוצאות על בסיס ניהול פעילות בעמודי פייסבוק, קידום באמצעות האינסטגרם, השגת יעדים באמצאות גוגל. מאחורינו ניסיון עשיר בהקמת מגוון חנויות משגשגות.
בניית חנויות וירטואליות

חנות אינטרנטית – איך עושים את זה נכון

מתוך ניסיון מצטבר של שנים אנו יודעים שגם אם יש לכם מוצר מעולה, כדי למכור והרבה תצטרכו שתהיה לכם נוכחות מקוונת ראויה לציון. המשמעות של נוכחות מקוונת ראויה לציון תשתקף בכך שהחנות המקוונת שלכם תמשוך את עיני הגולשים ותציע להם חוויית גלישה וקניה. כיצד מביאים לעולם חנות וירטואלית מעולה באמת:

אפיון – אנו מאמינים בליווי הלקוחות שלנו לאורך כל הדרך. חנות ווירטואלית שאנו מקימים תתבסס קודם כל על היכרות מעמיקה עם הלקוח, מה הוא מציע, מה הוא רוצה להשיג וכמובן – מה הוא רוצה למכור. רק לאחר שנאפיין היטב את אתר החנות ניגש למלאכה, בניית החנות עצמה.

נוחות התפעול – חנות וירטואלית שאנו מקימים תאפשר לכם לנהל את החנות באופן שוטף וללא עזרה. בכל רגע נתון תוכלו להעלות מוצרים, להוסיף תמונות, לבצע עדכונים. אתם לא צריכים להבין טכנולוגיה. אנחנו נעזור לכם להבין את הכל, בשיטת צעד אחר צעד.

עיצוב מושך – כאשר אנו מקימים חנות וירטואלית אנו דואגים לכך כי עיצוב החנות יהיה מושך לעין ומעוצב נכון. עיצוב נכון מאפשר לגולש למצוא בקלות את מה שהוא צריך ולעבור בקלילות את כל הדרך עד למעמד התשלום. החנויות כוללות מערכת לסליקה ואבטחה ברמה גבוהה.

סופרווב - כל מה שתצטרכו

אם אתם מחפשים מכלול של שירותים במקום אחד, נוכל לספק לכם את כל המעטפת כדי לעזור לכם למכור ובגדול. את כל צרכי הדיגיטל שלכם תוכלו להשאיר בידינו, לרבות הקמת אתרים רספוניסיביים, קידום PPC, נוכחות בפלטפורמות השונות (פייסבוק, אינסטגרם וכו'). אם תצטרכו נוכל ללא קושי גם לספק לכם פתרונות כגון דומיינים ואחסון אתרים. החנויות והאתרים שאנו בונים מותאמים SEO ובמקביל, אנו מציעים גם שירותי קידום, לרבות קידום ממומן ביעילות גבוהה.