קידום אתרים

המספר מיליארד גדול מכדי שנוכל לתפוס אותו במוחנו. למרות זאת, באינטרנט, מלבד האתרים המובילים מסתתרים עוד מיליארדים רבים של אתרים שכוחים. על מנת שאתר לא יהפוך לאתר רפאים שכוח שהציבור איננו מודע לקיומו צריך להשקיע ולהשתמש בטכניקות של קידום אתרים. אנו, חברת סופר ווב, מתמחים בביצוע קידום במגוון רחב של פלטפורמות על מנת להעלות את הדירוג של האתר ולהביאו לידיעת הקהל הרחב, עם דגש על קהל מטרה שהוגדר.
קידום יעיל נעשה גם ברשתות בחברתיות (מפייסבוק ועד אינסטגרם) וגם בגוגל. לצד קידום אורגני בגוגל אנו מתמחים גם בקידום ממומן התואם את התקציב והיעדים של לקוחותינו המרובים. כל לקוח אנו מלווים לאורך כל הדרך, תוך ניהול תהליכי בקרה ושיפור מתמיד.
קידום אתרים ברשתות חיפוש

קידום אתרים גם ברשתות חברתיות

הרשתות החברתיות השונות הביאו למהפך שלא היה כמוהו מזה שנים. לצד מהפכת גוגל, זו אולי המהפכה הדיגיטלית הרצינית ביותר. לכן, אם חברה לקידום seo באינטרנט רוצה להציע יותר היא חייבת לפעול במקביל, גם בקידום בגוגל וגם בקידום בפייסבוק. למרות שמבחוץ הדברים עשויים להיראות דומים, הרי שיש הבדלים ניכרים בקידום בין שתי הפלטפורמות ובשתיהן אנו פועלים. הפעילות ברשתות החברתיות חשובה מכדי שניתן יהיה להשאיר אותה בלתי מנוהלת. כיום, בהחלט לא מספיק להקים דף עסקי בכדי שהאוהדים ימהרו לסמן "לייק". למעשה, לא ה"לייק" לבדו חשוב כי אם הפעילות בכלל, תחזוקה של דף עסקי, העלאת פוסטים ויצירת עניין. Superweb מציעה מכלול רחב של שירותי קידום, כאשר ניתן בהחלט לשלב דפי פייסבוק מנוהלים ושיפור העיצוב כמו גם שימוש בכלים כגון קבוצות פייסבוק ושימוש באינסטגרם (שאין כמוהו בפלח השוק הצעיר).

קידום האתר אורגני בגוגל עם סופרווב

כחברה מובילה בקידום אתרים, אנו מתמחים בסינרגיה, שילוב של קידום אורגני וקידום ממומן משום שכך משיגים תוצאות מקיפות ולטווח ארוך. קידום ממומן יתוכנן כך שתעלה המודעות למבצעים נוכחיים, קידום מכירות אפקטיבי, לידים. קידום אורגני יתוכנן כך שהאתר הרצוי, שיכול להיות תדמיתי או חנות מקוונת, יתפוס מקום טוב בתוצאות החיפוש בגוגל. לשם כך, נבצע מחקר של מילות חיפוש נבדוק את תעבורת האתר וננקוט צעדים בהתאם לסטטיסטיקה שאנו אוספים. חשוב לזכור כי הקידום איננו מלאכה שניתן להשיג ולסמן "וי". יש לשמור על ההישגים, להתמיד ולא לנוח לעולם על זרי הדפנה. אם אתם מחפשים מקצוענים שאוהבים לעבוד קשה, אם אתם מחפשים מקצוענים שיכולים להציע גם שירותים נוספים כגון עיצוב אתרים או אחסון אתרים, פנו לסופרווב ופשוט ותתקדמו.

בניית אתרי תדמית

הקמת חנויות וירטואליות

קידום אתרים

בניית דפי נחיתה

seo