רישום דומיין ואחסון האתר

הדבר הראשוני שצריך לעשות כשרוצים אתר אינטרנט הוא רישום דומיין . אנחנו בסופר ווב נוכל גם לייעץ לכם איזה דומיין יכול להתאים לכם ונספק לכם את היכולת לקנות ולנהל לכם את הדומיין בכל מגוון הסיומות.

דומיין הוא למעשה הכתובת של האתר – כמו שלך יש כתובת וכשאתה רוצה להסביר למישהו איך להגיע אליך אתה נותן לו את הכתובת עם המספר והוא יודע להגיע בדיוק אליך – כך גם באינטרנט. זה נקרא כתובת IP – והיא יחודית רק לך – אתה תרצה שהדומיין יהיה משהו שקשור לעסק ושיהיה נעים וקל ללקוח לזכור ולהכיר. 

המחירים של רישום דומיין משתנים בהתאם לסיומת הרצויה ולכן אנחנו ממליצים ליצור איתנו קשר לפני כדי שנוכל להציע לכם את המחיר המתאים ביותר לדרישתכם .

אחסון אתרים

בנוסף לרישום דומיין אתם צריכים גם מקום לאחסן את אתר. אנחנו גם מציעים חבילות אחסון רבות שיתאימו לאתר שלכם בצורה המירבית ובמיוחד אחסון אתרי וורדפרס. האחסון שלנו ידאג לכם למהירות מצויינת, אבטחה חזקה ופאנל ניהול פשוט לתפעול ומהמתקדמים בארץ. 

חברת סופר ווב עובדת עם שרתי האחסון הגדולים בארץ ואנחנו נוכל למצוא את האחסון שהכי יתאים לכם אם זה יהיה לינוקס או חלונות או יהיה שיתופי או פרטי – אנחנו כאן לעזור לכם. 

 עם האחסון של Super Web לא תהיו צריכים לדאוג יותר לאבטחת המידע של האתר שלכם, לפריצות, ולנפילת האתר.

נשארו לכם שאלות על אחסון אתרים ? אתם מוזמנים ליצור קשר